Wynajem samolotu z pilotem
  1. pl
  2. en
  1. pl
  2. en
  1. pl
  2. en
  1. pl
  2. en
BigDeal jet Facebook
BigDeal jet Instagra,
28 marca 2023

Czarter samolotu z BigDeal Jet

Niewątpliwą zaletą podróży z BigDeal Jet jest szybkość z jaką przygotowujemy ofertę.

Ponadto czas spędzony w luksusowych kabinach prywatnych samolotów, umilany cateringiem, dopasowanym zgodnie z Państwa życzeniami, czy też innymi przyjemnościami, które mogłyby uatrakcyjnić lot. Cały lot odbywa się  w asyście miłej i dyskretnej załogi, pracującej dla Państwa od startu aż do zakończenia podróży.

Flota oferowanych przez nas wysokiej klasy samolotów, daje nie tylko komfort ekskluzywnych wnętrz, ale też pewność, że załoga zadbała o każdy detal i o bezpieczeństwo lotu.Jeśli więc rozważacie Państwo szybkie i sprawne podróże, w komfortowych warunkach i na swoich zasadach, to zachęcamy do skorzystania z oferty BigDeal Jet.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących czarteru prywatnego samolotu bardzo chętnie służymy konsultacjami i pomocą. Nasz zespół jest dostępny pod numerami telefonów dostępnych w zakładce kontakt na stronie bigdealjet.com, oraz na czacie lub pod adresem email info@bigdealjet.com.

Wynajem samolotu

ZALETY

 

Wynajęcie prywatnego samolotu posiada szereg zalet, na które chcemy zwrócić uwagę naszym Klientom. Najważniejszą z nich jest bardzo duża oszczędność czasu; zarówno przed startem jak i w trakcie lotu. Decydując się na wynajęcie samolotu w BigDeal Jet wystarczy, że pojawicie się Państwo 15 min przed wylotem, unikając w ten sposób stania w długich kolejkach do odprawy i kontroli bezpieczeństwa – jest to oszczędność około dwóch godzin.

Kolejnym atutem jest punktualne podstawienie gotowego do startu, samolotu. Niekwestionowany komfort podróży prywatnym samolotem daje również swobodny wybór miejsca i daty podróży. W tym przypadku nasi klienci nie są w żaden sposób uzależnieni od rozkładu i trasy rejsowych przelotów. Dzięki temu, iż prywatne odrzutowce naszych partnerów są strategicznie rozmieszczone na całym świecie, mamy możliwość podstawić samolot na najbliższe lotnisko w Państwa okolicy. Możemy również zapewnić przejazd na miejsce wylotu.

Klient informuje nas o swoich planach podróży, a my indywidualnie organizujemy lot według życzeń i oczekiwań. Aby jak najlepiej sprostać wszelkim wymaganiom starannie zajmujemy się całym przebiegiem procesu planowania podróży. Wypracowana dotychczasowymi doświadczeniami logistyka jest naszym atutem. Starannie weryfikujemy lotniska w docelowych miejscach podróży, aby móc dobrać odpowiedni typ samolotu. W krótkim czasie przedstawiamy ofertę kilku maszyn z których klient wybiera tą która akurat spełnia jego oczekiwania. Po finalnej akceptacji samolot jest podstawiany w miejsce wylotu i jesteśmy gotowi do podróży.

GALERIA

O NAS

KONTAKT

FLOTA

OFERTA

Polityka prywatności

prywatny jet

Kontakt

BIGDEAL JET
http://bigdealjet.com

email: info@bigdealjet.com

+48 505 322 650 - Damian
+48 667 502 265 - Jacek

ul. Zamknięta 10/LU 2.2
30-554 Kraków
NIP: 6842578116