`);

Przeloty grupowe

Oferujemy również możliwość organizacji przelotów w oparciu o obłożenie foteli w prywatnymsamolocie, w przypadku zebrania określonej liczby pasażerów wybierających się wspólnie np. naturniej golfowy. W zależności od modelu samolotu mogą to być grupy od 5 do nawet 56 pasażerów wkonfiguracji biznesowej. Powyżej 57 osób dostępne są samoloty w konfiguracji pasażerskiej,mieszczące nawet ponad 200 osób. Przeloty mogą odbyć się ze wszystkich lotnisk w Polsce, zarównoz dużych lotnisk komercyjnych, jak i małych lotnisk regionalnych. Zawsze dobieramy samolot, który wdanym terminie będzie najwygodniejszy i najkorzystniejszy finansowo w stosunku do oczekiwań.Koordynacja osób zainteresowanych i organizacja takiego przelotu pozostaje w pełni po naszejstronie.

 

Czartery na wyjazdy i turnieje golfowe

Niezależnie od tego czy jesteś początkującym golfistą czy golf już jest Twoją życiową pasją zajmiemysię organizacją indywidualnego jak i grupowego przelotu na wyjazd golfowy. Rozpocznij swojąprzygodę z golfem w słonecznej, hiszpańskiej Marbelli pod okiem bardzo doświadczonego inajlepszego trenera golfowego Adriana Kaczały. Następnie weź udział w organizowanych przez niegoturniejach na pięknych polach golfowych wybrzeża Costa del Sol. Możesz też szybko i komfortowopolecieć w wybrane miejsce i zagrać na każdym polu golfowym Europy i świata. Oferujemykompleksową usługę, dopasowaną do indywidualnych potrzeb.

 

ORGANIZACJA WYJAZDÓW NA MECZE

Wynajem samolotu z pilotem
  1. pl
  2. en
  1. pl
  2. en
  1. pl
  2. en
  1. pl
  2. en
BigDeal jet Facebook
BigDeal jet Instagra,

GALERIA

O NAS

KONTAKT

FLOTA

OFERTA

Polityka prywatności

prywatny jet

Kontakt

BIGDEAL JET
http://bigdealjet.com

email: info@bigdealjet.com

+48 505 322 650 - Damian
+48 667 502 265 - Jacek

ul. Zamknięta 10/LU 2.2
30-554 Kraków
NIP: 6842578116

 

Oferujemy możliwość kompleksowej organizacji wyjazdów na mecze ligowe każdej europejskiej drużyny jak również najbardziej ekscytujące mecze Ligi Mistrzów.

Zapewniamy kompleksową organizację:
- indywidualnych przelotów prywatnymi jetami
- przelotów liniami rejsowymi w klasie biznes
- bilety na mecz w lożach VIP Premium
- Pobyt w hotelach 5*
- transfery lotnisko - hotel - mecz

Przelot prywatnymi jetami może odbywać się z dowolnego lotniska w Polsce w dogodnych terminach i godzinach dopasowanych tylko i wyłącznie do Twoich potrzeb.